Strony

środa, 20 lipca 2011

Ważne

Hej , dawno nie pisałam bo byłam na koloni . Ale nie wnikajmy w to . Mam ważną notatkę dla osób które krytykują tego bloga .
Czytacie bloga i od razu zakładacie że jest zły . TO NIE PRAWDA ! Widziałam wasze blogi i też nie są dobre . Piszemy praktycznie o tym samym , a wy chcecie walczyć ? Nie rozumiem was ludzie ...Tak naprawdę cieszę się że tego bloga pisze z genialnymi dziewczynami  i cieszę się , że nie pisze go z wami dziewczyny ! Wiem ,że ten blog nie jest doskonały tak samo jak wasze blogi ..Gdy któraś z nas zrobi błąd to poprawiacie . .., serio wam nie zależy na tym żeby każda z nas miała wolność słowa ? Mi zależy i dlatego nie komentuje waszych "wypocin" jakie macie na swoich blogach ! Mam jeszcze sprawę do Paseli . Wkurzasz mnie ! Gdy my się przykładamy do robienia twojego bloga to ty ( za przeproszeniem) siedzisz na dupie i palcem nie tkniesz !!! Wszyscy ci to mogą powiedzieć !
Na tym blogu będę pisać co mi się podoba , a tobie już nic do tego !

4 komentarze:

 1. Tsaa.
  Wiesz wgl co znaczy ' Wolność słowa ' ?
  Chyba nie , bo my mówimy to co myślimy , a ty drzesz ryja , że walczysz o wolność słowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Tościkiem<3
  Znam lepsze blogi niż ten gdzie dziewczyny naprawdę się postarają i czyta to się to lekko i zgrabnie. A tutaj jest troszkę inna sprawa. Nie wnikam w to.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak można zgrabnie czytać?? o.OOO

  OdpowiedzUsuń
 4. No właśnie ? Zgrabnie to ty powinnaś wyglądać !

  OdpowiedzUsuń